Allegra Suite II

  • 35 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Allegra Suite II Malaga o powierzchni 35 m² w dzielnicy Este może pomieścić do 2 osób i wychodzi na morze. Kościół św. Jakuba znajduje się około 15 min jazdy samochodem od apartamentu, natomiast Muzeum Picassa w Maladze jest w prawie 7 km.

Apartament posiada oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka i ręczniki.

Obiekt noclegowy oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak aneks kuchenny, a także jadalnia.

Apartament oferuje pierwszorzędną lokalizację prawie 10 min autem od stacji kolejowej w Maladze. Muzeum Carmen Thyssen znajduje się 8 km od obiektu noclegowego. 1-pokojowy Allegra Suite II leży tylko kilka kroków od dworca autobusowego El Candado.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Allegra Suite II Malaga
Vistas Al Mar Urbanizacion El Candado
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vistas Al Mar Urbanizacion El Candado

2 m od nieruchomości
USD 68 USD 61
za noc
Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Beautiful House On The Beach El Palo - Malaga - Allende

8.7
Świetny 14 opinii
694 m od nieruchomości
USD 149 USD 134
za noc
Valeana # Conjunto At Playa #
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Valeana # Conjunto At Playa #

9.4
Wspaniały 171 opinii
713 m od nieruchomości
USD 125 USD 113
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    18 km

    Stacje kolejowe

    Malaga Train Station
    8 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Piesza turystyka
    • Jazda na rowerze
    • Pole golfowe

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Plac zabaw dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie spodni

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: od 06:00 do 11:00
    Numer licencjiESFCTU0000290200002266320000000000000000VFT/MA/740906,VUT/MA/74090
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Allegra Suite II akceptuje zwierzęta?
      Niestety Allegra Suite II nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Allegra Suite II jest kuchnia?
      W Allegra Suite II goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i tosterem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    18 km

    Stacje kolejowe

    Malaga Train Station
    8 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Allegra Suite II Malaga

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij